Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a telenor...

Miért ilyen lassú a telenor hipernet? Valaki megtudja magyarázni? Fel lehet gyorsítani?

Figyelt kérdés
1 éve vetem a telenortól egy Huawei E5577s LTE készüléket (hordozható routher), ami mellé az akkori legmagasabb adatforgalmat kértem, ami 100mb/s. 6 hónapig jó volt, teljesítette az elvárt szintet. Aztán belassult, de valami brutálisan. Az addigi 95-100 mb/s-ból 13-20 Kb/s-lett. Igen, Kb/s. most egy hónapja annyival javult hogy az esti órákban (23 óra után) 100 Kb/s-ra gyorsult. A telenoros bolt alkalmazotjaíval beszéltem, de csak azt mondják, hogy nem tudnak segíteni ebben.

2018. aug. 14. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Felteszem túllépted az adatforgalmi keretet, 13-15kb\s re korlátoznak ilyenkor. Küldenek sms t az előfizetéshez tartozó számra amikor már csak 20% van hátra, illetve akkor is amikor korlátozzák, böngészőből nézd meg - [link]
2018. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem léptem túl, de már 500kb/s-ra is képess. De ez még mindig gyenge a 100 mb/s-hoz képest :(
2018. aug. 20. 16:57
 3/3 Serin válasza:
Sajnos én most váltottam Telenorra a Telekomról, úgyhogy én is megtapasztalhattam, hogy az úgynevezett Hipernetjük mekkora egy lassú tetű. Nekem Budapesten a Nyugatinál LTE hálózatot jelezve is 5Mbps a letöltés, otthon a külső IX. kerületben is kb ugyanennyi, de ott csak 3G hálózat van és alig van térerő. Nevetséges az egész szolgáltatás. Csak azért nem megyek vissza a Telekomhoz, mert flottás csomagba hordozták be a telefonszámom. De azt hiszem, most őszintén mondhatom, hogy évek óta nem volt ilyen lassú a mobilnetem és sosem voltak olyan térerő problémáim, mint most a Telenornál és nem is értem, hogyan merik ezt "hipernet" névvel reklámozni.
2019. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!