Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en szeretnék eladni....

Ebay-en szeretnék eladni. Jelenleg (2018) melyik szállítási mód/cég lenne a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha interneten nyomon követhető lenne, és gondolom nem ártana érték biztosítást is kötni rá.

2018. aug. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Magán személyként nem fogsz tudni olcsón futártszolgálatot találni.


A vámolás is elég drága lesz nem beszélve arról hogy ez illegális tevékenység.

2018. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mások is hirdetnek az oldalon, nem értem miért lenne illegális. Az állam úgy látszik ebbe a pénzkeresési lehetőségbe is belenyúlt. Ha autót veszel külföldön olcsón, fizess arra is "regisztrációs adót", ha elmész dolgozni, akkor a bruttó kereseted majdnem a felét elviszi az állam...
2018. aug. 19. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Költözz el ebből a ****** országból és akkor nem lesz ilyen godnod! :'
2018. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,

Én 5 éve költöztem el Kínában.

Itt az emberek 90% olnline webáruházakban árul.

Sajnos tapasztalat, hogy ha nem az USA-ban vagy Kínában élsz akkor ezt nem éri meg "csinálni".


Itt a Kínai állam bizonyos feltételek után kedvezményesen szállítja a csomagokat. Pontosabban a levélküldeménynek minősülő dolgokat.


Viszont elintézni ezt itt sem olyan könnyű de nem lehetetlen.


Ma már saját válalkozásomat irányítom itt.


Mi is az online eladásra álltunk rá.

Főleg ebay,aliexpress,Tmaill,alibaba,wish,geek,taobao,stb.


Azt kell mondjam, hogy itt szinte aprópénzért dolgozik a posta ráadásul még nyomon is lehet követni a csomagot.


szint úgy a wishPost-nál is. Tehát itt még egy egyszerű lévelet is nyomon lehet követni.

2018. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!