Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felmentem az Indavideóra és...

TomyT300 kérdése:

Felmentem az Indavideóra és nézni akartam Rick and Morty-t de nincs hang. Megnéztem más videókat de ott sem volt, sőt egyiknél sincs hang. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Indavideó

2018. aug. 15. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, előbb a védelem a Biztonságos kapcsolattal foglalkozott, aztán betöltötte és hang is van. Nem lehet, hogy le van tiltva nálad a hang? Nézd meg a Tálca jobb sarkában az ikont.
2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szerzői jogok megsértése miatt tiltva lett a hangsáv.
2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg vagy a géped/mobilod van lenémítva, vagy úgy konkrétan indavideón van kikapcsolva a videó a hangja.

Mindenesetre én tudtam nézni Rick and Mortyt indavideon, szóval a videóknak alapból van hangja.

2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# Dehogy van tiltva a hang sáv, ez a nem a Youtube, Indánál nincs Algoritmus szűrők, igen az előttem szólókhoz csatlakozom, azokat próbáld meg, a másik bármikor törölhetik őket sajnos, próbáld Torrenteket letölteni...
2018. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!