Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HErBY most tényleg úgy keresi...

HErBY most tényleg úgy keresi a pénzt hogy másokat lájvoztat a donétél?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy már a lájvokba se megy be de ezt a kopaszt megbízza hogy a donéteket begyűjtse a lóvét. És egész jó megy az üzlet mert legutóbbi live alatt kb 100.000ft össze jött az ingyen élőnek. de hát ilyen órabér mellet tényleg hülye lenne elmenni dolgozni.

de ehhez már tényleg pofa kell hogy már annyit sem tesz meg hogy be megy a live-ba csak az egyik csicskását megbizza ezzel... Grtatulálok neki..



#kopaszság #pénz ingyen
2018. aug. 16. 07:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Milyen finom ez az ingyen kaja:

[link]

2018. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tudod mi a vicc? :) Az, hogy valamelyik nap kb 1-2 napja a kopasz vagy 100k-t kapart/koldult össze herbynek és ma meg fel tesz olyan videót hogy nincs pénze cigire.. Sajnáltatás megy még.
2018. aug. 16. 20:04
 13/21 anonim válasza:
2018. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
uccsó köszi ez jó!
2018. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, hogy egyeseket mennyire zavar az ilyesmi. Ti is megtehetnétek ha elég ötletesek, egyediek és kreatívak lennétek hozzá. A Youtube pont ezért a legdemokratikusabb rendszer a világon, mert nem kell másokat eltaposnod ahhoz, hogy érvényesülhess a való élettel ellentétben.. És akiket ez ennyire zavar, azoknak komoly lelki gondjuk lehet. Ingyenélőzni meg főleg azok szoktak akik, normális állást ne tudnak felmutatni vagy egy érettségit...
2018. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

# 15 Te hülye nokedli vagy, sz..pd le a höjbi f...t.

Te biztos nem dolgoztál még sose. Én 16:00 után értem haza a melóból, és ne mond hogy én sose dolgoztam te fekete kutya.

Én feltudom mutatni az összes cuccomat amit én saját pénzemből vettem, sok munkával.

Van kettő PC-m, 3 db telefonom, 4 db házimozim, 2 db hifim, tévém, DVD felvevőm, videomagnóm, 12 db hangfal van a szobámba.

Ezt höjbi sose tudja felmutatni, mer neki semmije nincsen amit vett volna az életben a saját pénzéből.


Küldjetek neki pénzt mert nem tud venni kaját, és akkor már ilyent kell egyen ingyen https://www.youtube.com/watch?v=hRgbrQSaciM

2018. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
"Ti is megtehetnétek ha elég ötletesek, egyediek és kreatívak lennétek hozzá." Te most kiről beszélsz? :) Mert hogy nem a csaló Herbyről az is biztos!Kérdezném hogy Ez dely kölyök pontosan mit tud fel mutatni? :) Ahhoz hogy másoktól kicsald a pénzt aljas módon nem pont kreativitás kel hanem bűnöző szemlélet és nagy mértékű pofátlanság és munka kerülés! Én pl ötletes és kreatív vagyok és rend kívül becsületes na most akkor így mi lesz?
2018. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Csak kérdezem, ez a bevétel nem adóköteles?
2018. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
állítólag adózik utána sajnos, pedig úgy bírnám ha szétbírságolnák
2018. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most a kopaszt meg lökte a höjpike.

Még volt pof..a azt mondani ez a saját háza.


https://www.youtube.com/watch?v=LyyMwJ-gqi8

2018. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!