Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a Facebook...

Elfelejtettem a Facebook jelszóm, megerősítő email nem küldenek ki. Hogyan tudnám visszaszerezni a fiókom?

Figyelt kérdés
Adatvédelmi beállítások miatt meg kellett változtatnom a jelszavamat, de elfelejtettem. Kértem új jelszót a regisztrációs emailcímemre ami egy freemailes cím volt amit vagy 4 éve nem használok vagy 4-5 kértem egyiket se küldték ki. A freemail ügyfélszolgálata szerint a Facebook törli az inaktív fiókokat a levelezési rendszeréből. Így arra emailt nem kapok és a másodfiókom is freemailes volt amivel ugyan ez a helyzet. Valami elérhetőség a facebooknak, vagy éppen valami ötlet?

2018. aug. 16. 12:29
 1/2 Takysoft ***** válasza:

Abba nem mennék bele, hogy mennyi buta hibát követtél el, mert szerintem kezded sejteni. Gondolom telefonszám se volt megadva (azzal is beléphesz elvileg)


próbáltad a freemail fiókot újraregisztrálni? úgy elvileg megjönnének a levelek már.


amúgy meg... csinálj egy új fiókot. ismerve a Facebook ügyfélszolgálatát... sok esélyed nincs.


A Google-nél vannak ilyen kitölthető form-ok, ha elveszted a fiókod. de a FB.. az más tészta.

2018. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A telefonszámomat is megadtam, de bizalmijaim is vannak akik el is küldték nekem a kódokat. Be is írtam ott ahol kellet, megadtam a használatban lévő gmailes címemet. Azt mondták küldenek emailt... Ennek már két hete.

Mentségemre szóljon hogy 4x kellet beírnom a jelszót mert sose volt túl erős.. Na de most már legalább elég erős...

Azért köszönöm a választ

2018. aug. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!