Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a sajat internet...

Hogyan tudom a sajat internet eleresem korlatozni szamitogepre s telefonra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hulyen hangzik de szeretnem sajat magamnak korlatozni telomon es szamitogepemen a net hoztaferest.

A legjobb vmi olyan programmal lenne amivel mondjuk be tudnam allitani hogy pl. Napi 1 ora net utan letilt s netrol.

Van vmi ilyen progi?

Jo tudom elhatarozas kerdese stb. De de ez lenne a jo negoldas tudom...



#Net korlatozas
2018. aug. 16. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

gépre bajos, telora megroszabb(mobilnetrol, otthon a routerrol ua mint gépre-kicsit megis mas, de ua),


gépre ha tudod h mi az a router, és az ip cim segitek

és azt h h érd el géprol a routered-ha ez nincsen meg akk azert nem segitek mert draga lesz ha valamit elrontasz

2018. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Routee beallitasoknal lehet ilyet?


Az mar vmit segithet...az a baj mondjuk h nem csak en hasznalom ezert jobb lenne gepet es telot lekorlatozni inkabb..

2018. aug. 17. 00:45
 3/4 Argloss ***** válasza:
Ha van ilyen lehetőség a routerben, akkor biztos, hogy van lehetőség azt IP illetve MAC címre korlátozni. Bár vannak érdekes gyártók a világon...
2018. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak komolyabb drágább routerek-ben lehetséges a QoS, Child Controll részletesebb konfigurálása.

Első sorban a wi-fi-t tudod korlátozni a lan-t nem annyira, de arra vannak programok win-re is.

-Vagy egy komolyabb router pl asus, vagy ha sok pénzed van, és tudod programozni akkor cisco

2018. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!