Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok valami jó képtárhe...

Hol találok valami jó képtárhely weboldalt?

Figyelt kérdés
Régen a kephost.com-ot használtam, de sajnos megszűnt. Most szükségem lenne egy másikra, ami biztos, hogy még egy jó pár évig meglesz és hosszú távon őrzi meg a fotóimat,

2018. aug. 18. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
imgur
2018. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a saját fotóidat akarod tárolni, akkor inkább Google Fotók. Korlátlan tárhely és privát a saját fiókodhoz kötve. A képtárhelyek élettartama véges, a Google-ről nehezebb elképzelni hogy megszűnne financiális okok miatt.
2018. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen olyan kellene, ami privát,de aki ismeri a linket az láthatja.
2018. aug. 18. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A kephost.com pont, hogy nem volt privát :D Sokan itt is használták (köztük én is), mikor valami képernyőképet akartak megosztani. Viszont ha neked kell, hogy privát legyen, akkor a Google a megoldás, ahogy azt említették előttem.
2018. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De volt privát opció :) Nagyon sok képet töltöttem fel privátba.
2018. aug. 18. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudtam.
2018. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleinte csak egy dobozba kellett pipát tenni, hogy privátként szeretném feltölteni a fényképet, később már privát mappa volt, ami azért volt rossz, mert amikor rendszert váltottak, ahány fényképed volt privátban annyi privát mappát hozott létre a rendszer. Nekem így lett nagyon sok privát mappám. :D
2018. aug. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!