Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrik elő rendszeresen...

Miért ugrik elő rendszeresen random lap a Google Chrome-ban?

Figyelt kérdés

Egy ideje tapasztalom, hogy akár megnyitott, akár lezárt Google Chrome esetén időnként megnyílik valami teljesen random (de mindenképpen gyanús) weboldal egy új fülön, mindig valami más cím. Néha valami 18+-os reklám, máskor valami flash játék reklámja stb. Ez csak Chrome-on van. Windows 10-es oprendszer van a gépen, és előbb letöröltem a Chrome-ot, és egy ideig az Edge-et használtam, de rájöttem, hogy az elég szar, vagy leglábbis a Chrome nagyságrendekkel fejlettebb, és pár hét Edge-használat után ÚJRA LETÖLTÖTTEM, ÚJRA FELTELEPÍTETTEM a Chrome-ot, de visszajött vele ez a hülye vírusos jellegű dolog. Mit tegyek? Minden bővítményt letöröltem a Chromból. Lehet, hogy a Microsoft bombázza a Chrome-ot azért, hogy az emberek inkább a Microsoft Edge-et használják? (Tudom, ez elég konteósan hangzik, de elég durván kampányol a Microsoft az Edge mellett, pl. amikor rákeresek a Google Chrome-ra, legfelül előbb emlékeztet, hogy ne feledjem, az Edge a legjobb stb.)

Szóval mi lehet a gond? Mit csináljak? Elég bosszantó, amikor kéretlen oldalak nyílnak meg tízpercenként.



2018. aug. 20. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Futtass egy víruskeresőt, egy spyware eltávolítót.

[link]

2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyuripapa21 ***** válasza:
Telepítsd fel az Adblock-ot, az tiltja a reklámokat
2018. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!