Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől csökkenhetnek az ismerős...

Mitől csökkenhetnek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
121 ismerősöm volt facen és ez hosszú ideje nem is változott már, aztán azt figyeltem meg hogy az utóbbi időben csökkenni kezdett, nem is tudok rájönni hogy kikel lett kevesebb. néhány hónap leforgása alatt most ott tartok hogy 116 van. próbáltam utána nézni nincsenek más bejelentkezések hogy valaki járna a fiókban, tevékenységi naplóban sincsenek idegen dolgok. semmit nem szoktam megosztani, nem írok megbotránkoztató bejegyzéseket szinte semmit sem rakok ki nyilvánosba, legutóbbi egy nőnapi köszöntés volt akkor mégis mitől csökkenhetnek az ismerőseim?
2018. aug. 20. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom... de én mióta kinyilvánítottam, hogy nem értek egyet a kormánypárttal, azóta 10%-kal csökkent az ismerőseim száma. :D

Mondjuk nem is bánom. :)

Amúgy lehet, egyszerűen csak valaki törli magát.

2018. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ismerősök letiltanak téged/"kijelölnek", vagy törlik magukat az oldalról.
2018. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!