Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookra csak telefonszámmal...

Facebookra csak telefonszámmal lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam életemben először. Ma akarok belépni, hogy ismerősöket keressek, stb. Erre nem tudom használni!


Beírtam az emailcímet, jelszavat, és kiírta, hogy valami rendellenes tevékenységet észleltek a fiókomból. És hogy biztonságossá kell tenni. Tovább klikkeltem, erre felugrott egy ablak, ami telefonszámot kér, hogy sms-ben kapott kódot írjak be....


Csakhogy én nem szeretném már többé netes regisztrációkhoz megadni a mobilszámom!

De addig nem enged tovább lépni, míg kódot nem írok be...


Mit lehet ilyenkor tenni?

Ez komoly, hogy csak mobilszámmal lehet felregisztálni??????



2018. aug. 22. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a mobilszám, azt most azért kéri, mert a rendszer nem biztos abban, hogy ez nem egy gép által létrehozott fiók. Hitelesítsd magad, nem lesz tőle semmi bajod
2018. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az hogy NEM lehet, csak emailra lehet regisztràlni! Az mas kérdés hogy kèsőbb igènybe veszed a telefonszàmos belèpést is.

(Cristian)

2018. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A megadott telefonszàmra megèrkezett a kód ...

Nem hozzàd èrkezett? Akkor nem a te szàmod lett megadva.

.

MI A MEGOLDÁS

Csinálj egy rendeltetès szerű (szàmítógèpről mert jobban áttekinhető) regisztràciót. Csak az emailed kell megadnod hiszen arra (lehet) kell regisztrálni MINDENHOL nemcsak a facebookon.

(Cristian)

2018. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!