Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan tudom...

Facebook-on hogyan tudom beállítani, hogy legalább ne kapjak értesítést, ha ismeretlenek kapcsolatba akarnak velem lépni, üzeneteket írogatnak?

Figyelt kérdés

Be van állítva nálam, hogy ismerősök küldhetnek üzenetet. Egyébként idegeneknél az üzenet engedélykéréssel érkezik hozzám, teljesen sajnos nem tudtam letiltani.

Be lehet valahogy állítani, hogy értesítést ne kapjak ilyenkor, ha ismeretlen ír? Vad idegenek nyaggadnak azzal, hogy meghívót küldjek nekik sorozatos oldalra. Egy ideig válaszoltam, hogy nem vállalok ismeretlenekért felelősséget (mert még engem is kitilthatnak) ezért nem küldök, jött az anyázás meg a b...megezés, és egyre csak jönnek az újabb üzenetek. Már nagyon unom.


Lehet csinálni ezzel valamit, vagy csak a visszautasítás gomb marad?


2018. aug. 22. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!