Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Redditen fel lehet iratkozni...

Redditen fel lehet iratkozni valami olyan "csatornára", hogy Trending in Hungary?

Figyelt kérdés
Nem pont ezzel a névvel. Olyanra gondolok, hogy nem egy konkrét témában posztoló adott felhasználóra szeretnék feliratkozni, hanem megnézni, hogy melyik posztok a legnépszerűbbek Magyarországon éppen. Most regisztráltam, és az érdeklődésnél feliratkoztam párra, ezek saját posztokat raknak ki, ha jól látom, ez is tök jó, de olyan is érdekelne, amit fent írtam. Van erre lehetőség? Egyáltalán meg tudom nézni, mi "trendel" itthon? Köszi.

2018. aug. 23. 08:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy csak Popular menüpontnál tudom beállítni, hogy Location: Hungary és ennyi? A "hírfolyamban" meg csak azokat látom, akikre feliratkoztam?
2018. aug. 23. 08:49
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

A redditen ún. subredditekre lehet feliratkozni. az ott levő posztokat aztán többféleképpen lehet sorbarendezni: best, hot, new, rising, stb.

Arra szűrni, hogy valami Magyarországon belül emelkedik, tudomásom szerint nem lehet.

A reddit egy nemzetközi közösség. Van ugyan pár magyar nyelvű sub, mint az r/hungary de ha magyarul akarsz fórumozni, arra szerintem jobb helyek is vannak a redditnél.

2018. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!