Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4 Gigás netem van, minden...

4 Gigás netem van, minden korlátlan, aztán ami eddig tök jól futott, most olyan szinten belassult. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tök jól futott? Egy program? Mert annak nincs köze a neted sávszélességéhez.
2010. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elérted a korlátot ----> EDGE re korlátozzák a sebességed.
2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogyhogy elértem a korlátot? Korlátlan a nethasználat is a letöltés is, ..
2010. jún. 21. 17:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az internet eddig gyors volt, most pedig teljesen belassult, és nem tudom mért.
2010. jún. 21. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak szolgáltatók ameiknél a korlátlan csak 300GB-ig terjed. Azután korlkátoznak. Milyen szolgáltató, milyen csomag ?
2010. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem töltögettlél napi rengeteget akkor még a 300gigát se valószínű hogy elérted (NEM MINDEN SZOLGÁLTATÓ ALKALMAZZA VAN AHOL A KORLÁTLAN TÉNYLEG AZ) .Akkor valószínű vírus vagy képrogram ment a gépedre az is lassítja.
2010. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Elérted a korlátot ----> EDGE re korlátozzák a sebességed."



Van szolgáltató ahol a korlátlan tényleg az.

2010. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát egy kattintás a teszt megkezdésére és már ki is írja neked az Internetedet .


[link]


lécci írd meg az eredményt

2010. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a probléma?"

Hogy mi a probléma,azt neked kellene leírni,érthetően.Mi a megoldásában próbálnánk segíteni aztán.

Mi az,hogy 4 gigás neted van?Sebesség nem lehet.Havi adatforgalom annyi?Akkor mi ebben a korlátlan?Ha elérted a 4 gigát persze,hogy lelassítják a neted,csak nem szűnik meg teljesen,ettől "korlátlan".

2010. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz ez is lehet. Nem mindegy hogy korlárlan, vagy korlárlan az adatforgalom.
2010. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!