Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játszik még valaki a Gates of...

Játszik még valaki a Gates of Andaron játékkal? (Goa)

Figyelt kérdés

2012ben játszottam utoljára. Ma újra megpróbálok játszani vele,csak kicsit macerásabb lett win10el.

Remélem elindul. Azt hallottam,hogy mostanság már sokkal kevesebben vannak fent és hogy már kihalásban vannak a szerverek. :/ Érdekelne,hogy igazak e a pletykák.



2018. aug. 26. 10:34
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
Szia, én 2010- óta játszottam vele, de már csak néha nézek fel. Szinte nem játszik senki. A tf- ek arról szólnak melyik fél ér oda hamarabb, nincs kb fent senki már. 25vs25 a szokásos szám.
2018. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miss Endzsi ***** válasza:
Ott kezdődött, amikor rájöttek a gm-ek, hogy a játkosok nagyszázaléka, olyanok, mint QH, meg a többi folyton csalt fejlesztésnél. Szépen kibannolták őket és kb nem maradt ember
2018. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!