Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen programmal tudok egy...

Milyen programmal tudok egy kész mp4 fájl alá egy kész mp3 formátomú zenét alávágni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok jártas a témában de egy videóvágóval (OpenShot) elkészítettem a videót alávágtam a zenét de nem mentette el csak külön és valahogy alá kellene tennem. a lehető leggyorsabb megoldás kellene mert hamar kell a videó köszi előre is

2018. aug. 26. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Avidemux megoldja. Manapság mp4 konténerbe avc kép és aac hang szokott lenni. A videó nem tudom milyen kodekkel van, mp3-at mellé lehet tenni mp4-be, de ha univerzálisat akarsz, amit manapság minden eszköz tutira lejátszik (és mp4 konténert akarsz), akkor ajánlom az avc, aac-t. Számítógépen nincs probléma az mp3 hanggal sem, de eszközök, főleg a régebbiek, előfordulhat, hogy nem szeretik annyira az mp3-at mp4-ben.
2018. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!