Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova lett Youtube -ról a...

Hova lett Youtube -ról a "videokezelő" funkció?

Figyelt kérdés
Régen simán láttam minden videómat, azokat is, amiket nem publikáltam, le tudtam játszani, változtatni a beállításait, újabban eltűnt ez a funkció. Van egy Youtube Studio nevű valami, de ott nem lehet lejátszani a videóimet, és nem tudom azt se, hogy lehet titkos linket kreálni hozzájuk. Valaki tudja?

#YouTube #lejátszás #private link
2018. aug. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a régi felületet használod még, akkor az Alkotói stúdióban a bal oldali menüben van a Videókezelő. Ha az új Youtube stúdiót akkor pedig ugyanúgy a bal oldali menüben "Videók" néven találod ezt a funkciót. Eltűntnek nem nevezném, elég feltűnő, ha neked nincs ott, az valami hiba miatt lehet. Fogalmam sincs mi az a titkos link, de ha elmagyarázod, akkor lehet abban is tudok segíteni.
2018. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm, időközben megtaláltam benne mindent, csak annyira más a design, hogy elsőre elvesztettem a fonalat. Van ott egy pici play ikon a listában minden videónál, azt nem vettem észre. Azzal lehet lejátszani a vedeókat.


A "privát link" alatt azt értem, amikor nem akarok kipublikálni egy videót bárki által látható módon, csak egy kizárólag általam ismert linket kapni rá, amit meg tudok osztani másokkal.

2018. aug. 29. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
No a privát kategóriás video linkjét hiába osztod meg másokkal, azok csak a következő üzenetet láthatják a video ablakban: "Ez a video privát"
2018. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Ehhez a videó feltöltésénél (vagy utólagosan a videó szerkesztésénél) a "Nyilvános" publikussági beállítás helyett a "Nem listázott"at kell beállítani. Ezáltal a keresésekben és az ajánlott videók között nem fog megjelenni a videó, csakis az láthatja, akinek meg van hozzá a videó linkje (amit szimplán az URL sávból tudsz kimásolni).
2018. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!