Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami kapcsolódási gond van...

Valami kapcsolódási gond van a laptopommal? Más eszköz nem produkál ilyet, szóval nem hiszem, hogy a nettel lenne a gond, és elég érdekesen tudom megoldani.

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy teljesen véletlen időközönként elmegy a laptopomon az internet. Vagy azt írja, hogy nincs internetkapcsolat, vagy azt, hogy korlátozott hozzáférés. Ez stabilan tart addig, ameddig rá nem megyek a jobb alsó sarokban a wifi-re, kapcsolatbontás majd visszakapcsolódás és ezzel megoldódik megint x időig. (van hogy 10 percre, van hogy fél napra.) Nem tudom mi lehet a gond, Win7 64bites laptop, diginet. Több drivert is kipróbáltam, mindegyiknél ugyanez a hiba volt.
2018. aug. 29. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy külső USB-s Wi-Fi adaptert. Valószínű, hogy a laptopodé haldoklik.

Mondjuk én a routert is megnézném, lehet, hogy az a rossz. A telefonok, tabletek rossz routernél nem mindig dobálják el a netet (vagy kevesebbszer), a Windows-os laptopok "érzékenyebbek".

2018. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Tesómnak van számítógépe, az elvileg nem csinál semmi ilyesmit, szóval kipróbálom a külső megoldást.
2018. aug. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!