Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google keresője másképp...

Miramare4 kérdése:

A Google keresője másképp viselkedik a Chromeban, és másképp az Internet Explorerben, vajon miért?

Figyelt kérdés
Beírtam, hogy keresse a fibroscan-t. A Chromeban 1 magyar nyelvű találat érkezett, utána 3 oldalnyi angol nyelvű. Az Internet Explorerben 3 oldalnyi magyar nyelvű. (Csak a 3. oldalig néztem, utána persze van még sok.) Mindkét böngészőben a magyart láttam bekapcsolva, be voltam lépve a google-fiókomba, ez tehát nem okozhatta a különbséget. Ha fordítva történt volna, nem csodálkoznék. De azért próbáltam ki a Chrome-ot, mert minden belépésnél kínálgatta a Google. Nem is próbálkozom többé.

#Chrome #Explorer #google keresőmotor
2018. aug. 31. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A fibroscan nem magyar szó, ezért nem jelenít meg több találatot. De ha írsz utána magyar szót, pl fibroscan lelet, akkor kiad sok oldalnyi találatot.
2018. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, 1/1, nem ezt kérdeztem. Azt kérdeztem, hogy miért nem csinálja ugyanazt a Chromeban (egyetlen magyar találat, utána az angolok), mint az Explorerben (sok-sok magyar találat, utána valószínűleg az angolok). A fibroscan az Explorerben is, meg a Chromeban is "nem-magyar" szó!
2018. aug. 31. 13:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Az előbb még 1/1 volt a válasz alá írva, szóval helyesbítek:

Az előző kommentemet mostmár így kezdeném: Bocs, 1. válaszadó..."

2018. aug. 31. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a Google-vel kerestél a Chrome-ban is? Nekem magyar nyelvű találok közt van egy rakat, legalább 3 oldal, de ránézésre sokkal több.

Internet Explorerben ugyanez. Légy szíves ismételd meg újra a kísérletet!

2018. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

T0ba, gondolod, hogy a Chrome valami más keresőmotort tálalt elém? Pont a Chrome? Mert az Explorer, az a Binget preferálta, amikor hirtelen elkezdtem használni. (Legszívesebben Firefoxot használok, csak az újakkal problémáim vannak.) De ott, mármint az E.-ben beállítottam rögtön a guglit.

Na majd kipróbálom újra a Chrome-ot, ha lesz időm, köszi, üdv.

2018. aug. 31. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is jó. Nálad van a hiba.
2018. szept. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!