Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A freemail.hu szűrője miért...

A freemail.hu szűrője miért nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Hiába állítottam be a szűrőket hogy töröljenek bizonyos levelet email cím vagy akár a levél megnevezése alapján nem hajlandó azt megtenni kapom továbbra is a tonnányi szemetet ugyanazoktól az email címektől. ha az email cím nem egy idióta reklámozó emailcím akkor engedi a szűrést és a spam szűrést is de amelyik emailtől kapom vagon számra az emaleket azokat nem tiltja le vagy szűri hiába jelzi úgy mindig megkapom.

2018. aug. 31. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam meg hogy nem az e-mail cím alapján szűrtem, mert a spammer felvett egy másik alias-t és úgyanúgy kaptam, hanem kulcsszó alapján.

Nézd meg a spamszűrő listában vagy magán az e-mail címen a küldő címének az utolsó tagját "xy.com" és ez alapján csináld meg a szűrőket. Nekem bevált azóta nem kapos semmi sz*rt.


Itt egy példa az én szűrőim közül

[link]

2018. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!