Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a hálózati biztonsági...

Mi az a hálózati biztonsági kulcs?

Figyelt kérdés
sziasztok tegnap vettem egy kis modemet a gepembe es teljesen jol feltelepittem ra azzal nincs is problema csak akarhanyszor csatlakoznek a upc- halozatra wifihez folyamatosan keri ezt a kodot es nagyon sokat beirtam mar es egyet se fogadott el... mi lehet a problema?!
2018. szept. 1. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"vettem egy kis modemet a gepembe"

Wifi adaptert vettél, nem modemet.


"folyamatosan keri ezt a kodot es nagyon sokat beirtam mar es egyet se fogadott el... "

A UPC által adott home gateway/connectbox/digitális elosztó kábelTV-s modemmel egybeépített router (mindegyik szolgáltató másnak nevezi) oldalán/alján kéne lennie az alapértelmezett WPA-kulcsnak - hacsak nem módosítottad/módosítottátok.

2018. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A UPC oldalán kell lennie egy leírásnak a modemedről pdf-ben. Azt érdemes elolvasni.

A wifi listán szerepelsz (ami megjelenik pl UPC0000112) egy azonosítóval, és ott jelszóval tudsz belépni, ha a csatlakozást megnyomod. Mindkettő a modem alján van, ha nem változtattátok meg, azokkal tudsz operálni.

Ha volt valami állítgatás, amire nem emlékszel -jelszó változtatás - , sajnos resetelni kell.

2018. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!