Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amikor a Citromailba lépekbe, és amikor megnézem az új leveleimet, mindig szoktak lenni valamilyen, DatingFlings és ilyen hasonló leveleket kapok, pedig nem is iratkoztam fel, próbáltam le iratkozni róla de nem sikerül, mert ezt írja, A leiratkozási kérelem elküldése lehet nem sikerült, kattints az alábbi linkre, de nem szeretnék rá kattintani, mert kitudja hogy milyen, ilyenkor mit lehet tenni ellene hogy ne jöjjön több ilyesmi?

2018. szept. 2. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Spam esetén szinte semmit. Voltak évek amikor az internetes e-mail forgalom 95%-a kéretlen levél volt, aztán néha-néha visszaszorultak ezek a számok mikor fejlődött a szolgáltatók szűrőrendszere vagy kilőttek 1-2 nagyobb zombihálózatot.


Nem tudsz mit kezdeni velük. Megpróbálhatsz szűrőt beállítani címre vagy tartalomra, de a spammerek vannak annyira okosak hogy minden más címről és más tiltást megkerülő módszerrel szemeteljék a fiókodat.

Mondjuk én Citromail-t sem használnák eleve, hiszen nem biztos hogy ők annyira képesek védeni a felhasználót a levélszeméttől. Gmail ebből és sok más szempontból is megbízhatóbb szolgáltató.

2018. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2018. szept. 2. 11:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!