Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam accountot visszatudja...

Ninassy kérdése:

Steam accountot visszatudja lopni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nem rég cseréltem egy új steam accountot, és volt rajta 1 dollar és 44 cent

én hozzáadtam a kártya adatokat, mert alapból nem volt hozzá társítva, akkor steam supporton keresztül vissza tudja lopni, vagy biztonságban vagyok?



#lopás #account #Steam #visszalopás
2018. szept. 2. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első tulajdonosa bármikor vissza tudja kérni a supporttól a fiókhoz való hozzáférést, hiába írta át a másik fél az e-mail, jelszó vagy egyéb adatokat. Bármikor mondhatja hogy ellopták a fiókját és elég egy vásárlásról szóló bizonyítékot mellékelnie (amit megkap automatikusan e-mailben), és már el is vesztetted a hozzáférést.


Nem vagy biztonságban, mivel a csere vagy átruházás is tilos, és mindig az első eredeti tulajdonosé marad a fiók, akármi történik vele.

2018. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LE is írtad miért nem seftelünk Steam fiókokkal.
2018. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!