Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail egyre több reklámmal...

Gmail egyre több reklámmal zaklat, ti is így tapasztaljátok, nálatok sem lehet kitörülni, csak, megnyitás után?

Figyelt kérdés

A gmail kiemelt reklámokra gondok itt, nem a spam levelekre. Eddig más levelekkel együtt kijelölve szemétre kerültek, egy ideje viszont kizárólag megnyitás után lehet törölni ezeket.

Ráadásul, teljesen mindegy, milyen visszajelzést adok ezekről, semmi nem változik! :-( Bejelölhetem én az ismétlődő, a nem releváns, a zaklat jelzőket, ugyanúgy jönnek az ágybetét, a párkereső, szálláskereső, utazási reklámok. :-( :-(



2018. szept. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A fene enné meg! Én is ezen mérgelődök egy ideje. :( Nagyon bosszantó! Lehet hogy több emberhez jutnak el így a reklámok, de tuti sokan ez miatt fogják elhagyni a gmailt. Nekem mostanság naponta 10-15 ilyen reklám levél érkezik, sokszor ugyanazok. :(
2018. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

?


Én nem kapok semmi ilyesmit.

2018. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Tippelek, meghagytad a beérkező leveleknél az Elsődleges, Közösségi, Promóciók füleket.

Próbáld ezeket kikapcsolni. Nekem is akkor jöttek ilyen reklám e-mailek, amikor be voltak kapcsolva a fülek. Azóta minden levelet észreveszek. Igen, volt vele meló, hogy az összes hírlevélről leiratkozzak, ami valóban nem érdekel. Ami érdekel, de meg akarom tartani, arra meg állítottam be szűrőt, és azonnal archiválja. Majd ha kell, előkotrom.

2018. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hol van ez?


Merre? Én egyet sem látok.


Ha zavarnak a reklámok használj adblock-ot, vagy ublock-ot.

2018. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden Email szolgáltatásos Webhelyek így tartják fent magukat reklám bevételből, ha ez nem így lenne, akkor nem lennének, de ahogy mondják használ reklám elleni bővítményeket.
2018. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek nem feliratkozott hírlevelek, hanem reklámok! Ezekről nem lehet leiratkozni, nincs ilyen funkciójuk! :-(

Igen, be vannak kapcsolva a fülek. Használom az adblock-ot is, de ebben nem segít. :-(

2018. szept. 3. 08:29
 7/7 anonim válasza:
Helló! Kicsit más téma, de nem tudom hova írjam: Megújult a Chrome, elvileg, mert most lett 10 éves. Nem írja a keresett weboldalakhoz a https://-t, ami úgy tudom így biztonságos, bár a lakat mellette van, viszont mióta így megújult még a webforditas.hu oldalhoz is azt írja ki, hogy nem biztonságos. Már az otp oldalra sem merek belépni, lehet, hogy le kell töltenem inkább az operát, amit sokan ajánlanak, hogy jobb. A Mozilla már évek óta használhatatlan, hiába telepítettem újra és újra. Ti mit gondoltok? Nálatok is ilyen? Mért tesznek tönkre mindent?
2018. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!