Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek meddig fognak még...

Szerintetek meddig fognak még működni a Magyar Email szolgáltatások?

Figyelt kérdés
A Citromail, a Freemail és hasonló társaik szerintetek meddig tudják fent tartani magukat? nekem van egy Citromailos fiókom már régóta, és ezzel regisztem a Facera már 8.éve, szerintetek cseréljem le a citromailomat egy másik Emailra még ma?

2018. szept. 4. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megszűnés miatt kell aggódni (arról úgyis értesítenek időben hogy átmigrálj vagy mentsd a tartalmát), hanem mert nem megbízható szolgáltatók. Nem képesek továbbítani bizonyos leveleket, rossz a spamszűrőjük vagy a többi szolgálatóval karöltve egymás között szabadon cserélgetik az e-mail adatbázist hogy spameljenek.
2018. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lecserélném.

A citromail pl. nem szól akkor, ha többször egymás után rossz felhasználónévvel/jelszóval próbálsz meg belépni. Így, ha valaki tudja a citromail-es címed, brute force módszerrel egész gyorsan fel tudja törni a fiókod, onnan pedig már be tud lépni facebookra (ha nincs beállítva a kétlépcsős hitelesítés).

2018. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje próbálok megválni a Freemail-től, de sajnos rengeteg oldalra regisztráltam. Egyszer nekiláttam átállítgatni az összes fiókomnál az email címet, de biztos vagyok benne, hogy nem értem a végére, így egyenlőre kénytelen vagyok megtartani a Freemail fiókomat is.
2018. okt. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan 2012-2013 körül szűntek meg működni.
2018. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!