Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Messengernél meg lehet-e...

Szabzsofiii kérdése:

A Messengernél meg lehet-e hekkelni az "elküldve" és "kézbesítve" értesítéseket?

Figyelt kérdés

Konkrétan az érdekelne, hogy ha akinek írtam (ismerősöm már 2 éve), az bekapcsolta az "Üzenetek figyelmen kívül hagyása" funkciót, és én írok neki, az ok, hogy ő nem látja, de a rendszer hogy érzékeli? Nálam továbbra is csak az üres karika lesz, hogy "elküldve"?


Vagy attól még, hogy ő nem látja, a rendszer az érzékeli, hogy meg is kapta és nálam a teli karika lesz, hogy "kézbesítve"

Amiatt kérdem, mert van egy srác, akire ráírtam még múlt héten szombaton és azóta csak azt látom, hogy "Elküldve", de közben már ezerszer volt fenn messengeren, face-n is. Lehet hogy mégse kapta volna meg?

Lécci segítsetek, mert nem tudom h most télleg nem kapta meg, vagy haragszik rám, vagy mi van

Köszike


16L



2018. szept. 5. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hekkelni, az... Nem.
2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!