Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen trükköket ajánlotok...

Milyen trükköket ajánlotok ahhoz hogy valaki elfogadja a követési kérésemet Instagramon?

Figyelt kérdés
Már próbáltam több különböző profillal bekövetni, de nem veszi figyelembe. Nem utasítja el se, ellenben a követői száma növekszik tehát másét igen. Több mint 500 követője van tehát tényleg nem értem.

2018. szept. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarja, hogy bámuld a bikinis képeit...
2018. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régebben már követtem az igazi fiókommal (de ez most nem opció) egyáltalán nem szokott bikinis képeket kirakni
2018. szept. 6. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én máig nem vágom igazán mire is jó az Instagram. Mármint oké, tinip****k/internetk****k gyűjtőhelye legfőképp, DE NEM CSAK AZ. Viszont ha azt is nézzük, hogy nem csak az, mi értelme van nekem naplóznom a mindennapjaimat fényképek formájában azon az oldalon? Nem azt csinálják (megannyi szöveg megosztása mellett) a Facebook-on is, ráadásul tucatjával napi szinten? Dafuq? Ennyire nem lehet információéhes (=pénzéhes) Cukkerberg... A felhasználók meg ennyire nem lehetnek naívak... Az a fura nekem, hogy ebben az országban is ekkora divat lett, holott pár éve még sehol sem volt itt (ahova amúgy való). Mindezek fényében megkérdezném, hogy tényleg ennyire számít az, hogy elfogadja-e a kérelmet, vagy hogy ő neki mennyi követője van?
2018. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lehet, hogy csak azokat fogadja el, akiket ismer.

Nekem nyilvános a profilom, bárki követhet, de visszakövetni az ismerősöket szoktam, vadidegent nem.

2018. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Sok igazság van abban amit írsz, de én nem elsősorban a tinip****k/internetk****k miatt használom. Nagyon sok igényesebb természetfotós, művész van fennt, a viccesebb oldalak mellett is habár azok minősége nagyon hullámzó. Azért szeretném követni hogy lássam az érdekes képeit, köztük persze azokat is amin ő rajta van. Tényleg teljesen normális egyáltalán nem kihívó fotókon.
2018. szept. 8. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy hozzátettem nagy betűkkel, hogy nem csak arra való. Amit írsz az tök jó, csak nem értem minek kell egy másik, Facebook-hoz képest butított platform. Hisz elvégre Facebook-on több eszköze van az ilyesmi embereknek a sokrétűbb, kreatív tartalmak készítéséhez.
2018. szept. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg írj rá valamelyik elérhetőségén ezügyben. Mást én nem igazán tudok javasolni.
2018. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!