Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is nagyon belassult az...

Peca1000 kérdése:

Másnál is nagyon belassult az új Chrome? Mit csináljak, hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés

A héten jelentette be a Google, hogy most már mindenkinél az új Chrome megy.


Amíg az eggyel korábbi verzió ment, simán gyorsan működött.


Egyszerre 8-10 oldalt szoktam kezelni hirdetések felrakása miatt, közbe még online rádiót is hallgatok, meg sem kottyant a gépnek.


De most?


1-2 oldalt is nagyon lassan tölt be, nemhogy sokkal többet!


Hogyan lehetne felgyorsítani ezt az új Chrome-ot?


Próbáltam már újratelepíteni a böngészőt, de az sem sikerült.


Ccleanert is lefuttattam, semmi eredmény.


Ha a Feladatkezelőbe megyek, és mondjuk 2 oldalt ha, megnyitok, azt látom, hogy olyan 6-8 Chrome felirat is használja a gépet,mintha annyiszor lenne megnyitva a böngésző, pedig nem.


Akkor ez most hogy van?


Más böngészőt nem akarok használni, mert nagyon sok oldal jelszava van itt lementve, nem akarok mezzel is még bibelődni :)


A gépről:


Proci: Intel(R) Pentium(R) CPU B950 @ 2.10GHz


RAM: 6 Gb DDR3-as


Win 8.1 Pro N 64 bit


A routert is napi szinten ki-be kapcsolom.



2018. szept. 8. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem sokmindent beépítettek a böngészőbe, amit a kissé régebbi gép már nem tartalmaz vagy nem tud jól kihasználni...

Ilyen-olyan hardveres gyorsítás stb... Talán ezért lehet. :-(

Esetlg nézz utána hardveres gyorsítást hogy lehet kikapcsolni, beállításokban próbáld meg.

Van olyan hogy adott gép nem támogat bizonyos gyorsításokat de az hogy be van kapcsolva, gondot okoz(hat)...

2018. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!