Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a google fotókat...

Hogyan tudom a google fotókat letölteni pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Lg okos telefonom szinkronizálva van a számítógéppel,így ot is megjelennek a felvételek,és onnan csak internetre tudom megosztani a képeket,de saját gépemre nem tudom . Mi a teendő?

2018. szept. 10. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnyitod a googledrive-ot és letöltöd.


[link]

2018. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Google Backup & Snyc-et:

[link]

(bal oldali nagy kék Download gomb).

Ez gyakorlatilag leszinkronizálja az összes cuccod Google Drive-ból PC-re és onnan akár át tudod másolni egy pendrive-ra is.

A másik megoldás, hogy egyszerűen letöltöd a [link] -ról a fotókat gépre és onnan már oda másolod, ahová akarod.

2018. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, ha egy képre szükségem van, hogy előbb kinyitom nagyba, mert amíg kicsi a kép, addig nem enged semmit sem csinálni vele a google. Tehát megnézem nagyobb méretben, egér jobb gomb, kép másolása és kimásolom egy word dok-ba, azt elmentem másként, és a másként elmentett képet átmásolom a pedrive-ra.
2018. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja várjál te a Google keresőben található képeket akarod letölteni, vagy a [link] -ban lévő képeket akarod letölteni, vagy a [link] -on lévő fotóidat szeretnéd letölteni?
2018. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A google - fotó ból csak megosztani lehet másolni nem a gépre.Pont ez a bajom
2018. szept. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!