Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok feltölteni 5 eurót...

Nem tudok feltölteni 5 eurót steamre, de miért nem?

Figyelt kérdés

Jó estét nektek! A tervem a következő lenne: Szeretnék feltölteni Steam-re 10 eurót a Paypal segítségével. Paypalon van nekem most ~3300 forintnyi összegem, amiből bőven ki kéne jönnie a 10 eurónak. Így hát, a steam-en belül a pénztárcánál kiválasztottam a feltöltést, annál pedig a 10 eurós feltöltést. Nem engedte erre a hibára hivatkozva: "A vásárlás nem fejeződött be. A fizetés feldolgozója engedélyezési hibát jelzett. Válassz más fizetési módot." Ezt akkor kapom, mikor nincs elég pénz a paypalon. Ellenőriztem, még mindig megvan az összeg. Akkor 5 eurónként feltöltöm. Először engedte az 5 eurót, utána még egyszer töltenék fel 5 eurót, azt már nem engedte. Ismét ezt a hibát kaptam, amit az előbb megírtam. Ellenőriztem a paypalt, az 5 euró le lett vonva, és még ki kéne jönnie 5 eurónak. Megnéztem jó néhány oldalt, ott 5,08 eurót ír, ha átváltja a forintot, ami fent van épp. Kérdésem: Miért csinálja ezt a steam? Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?


(tehát most van fent paypalon 1 639 Ft-om, az kb. 5,08 euró átváltva, akkor a steam miért nem képes levonni azt az 5 eurót?)



2018. szept. 12. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A pénz konvenció bízd a bankra, mert ők kevesebbet vonnak le, mint a PayPal.
2018. szept. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
A paypal nagyon szarul váltja a valutákat, szóval a legvalószínűbb hogy tényleg nincs meg 5 euro. Egyébként amikor fizetsz valahol szokták írni kisbetűvel, hogy váltják az eurót.
2018. szept. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Kis segédlet a konvenciókhoz:

[link]

[link]

2018. szept. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem elég a pénz a kártyán, mi nem egyértelmű ezen?
2018. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!