Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásárolhatok ebayen olyan...

Vásárolhatok ebayen olyan eladótól, akinek semmilyen értékelése nincs? Vagy az ilyenek mind csalók?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsón,a többi eladó által kínált ár 1/3-áért néztem ki valamit,de egyszer már jártam úgy,hogy nem kaptam meg,amit rendeltem,csak egy emailt,h az adataim 3.személy birtokába kerültek. De persze pénzt nem kaptam,csak emailt,h újraküldik,min.30 nap,és ugye addigra lezárult a reklamáció és semmit nem csinálhattam,buktam 10e ftot...
2018. szept. 12. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csakis top rated sellertől rendelek. Nem szeretek hazardírozni. Inkább kifizetem azt a plusz párszáz forintot.
2018. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rendes kezdő lesz de az is lehet csaló

nem próbáltál ilyen request et nyitni? Vagy a paypal ban is lehet , az ebay nek van valami vásárló védő programféléje

2018. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek hozzá, anno azt a választ kaptam,h reklamáljak a paypalnál,de nekem nincs is olyanom,bankkártyám adatait adtam meg,és arról vonták le a pénzt. Ja és mindent csak az automatikus forditásban olvasok,nem tudom az mennyire pontos.
2018. szept. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!