Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail, nem kapom meg a levelei...

Gmail, nem kapom meg a leveleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 email címem, idáig mind a kettő rendesen üzemelt. Aztán ma szólt az ismerősöm, hogy már 2 napja küldött egy táblázatot. Hát nem kaptam meg. Aztán megkértem,hogy küldje el mégegyszer, neki elküldöttként jelezte, nekem viszont megint csak nem érkezett meg. Majd a 2. üzenet után kb. 3 órával visszajelzett a gmail, hogy valamilyen hiba miatt nem sikerült a kézbesítés és hogy x ideig próbálkozik az elküldéssel, de még mindig az elküldöttek között volt neki. Azóta se jött meg, sőt már én is próbálkoztam azóta küldeni magamnak a másik emailemről, de semmi. A másik emailom perfektül működik. Ja és én küldeni tudok, elmegy az üzenet, de fogadni nem tudok.

Ez mi lehet? A tárhelyemmel nincs gond.

Köszi!



2018. szept. 14. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben arra gondolnék, hogy a csatolt fájllal nem tetszett valami a rendszernek, nekem akkor volt ilyen, ismerős próbált küldeni egy csatolt fájlt, soha nem kaptam meg.

Átküldte más szolgáltatás által, megnéztem virustotal segítségével, vamalelyik kereső gyanúsnak találta.

Lehet hasonlót csinál a Gmail is.

Ha nem küldtél magad számára csatolt fájlt amikor egyik e-mail címedről a másikra próbáltál küldeni akkor nem tudom hogy mi lehet a hiba.

Semmilyen átirányítást vagy szűrőt nem hoztál létre, ami esetleg kukába irányítaná a leveleket?

2018. szept. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"3 órával visszajelzett a gmail, hogy valamilyen hiba miatt nem sikerült a kézbesítés"


Ez a hibaüzenet kellene. Elvileg benne van a probléma oka

2018. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem irányítottam át sehova semmit, és azóta is csak egy sima üzenetet próbálok küldeni, egy "szia", "sziaaa" és társait. A másik emailemre érdekes módon sikeresen kézbesült az ismerősöm táblázata.

A hibaüzenet annyi volt, hogy ideiglenes hiba lépett fel az üzenet kézbesítésekor és hogy 46 órán keresztül még próbálkozik a gmail a kézbesítéssel. :/ Konkrét hibakód nem volt feltüntetve amiből ki tudnám gazsulálni a problémát.. :/

Köszönöm a kommenteket.

2018. szept. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!