Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet innen letölteni...

Hogyan lehet innen letölteni a képeket? (google image)

Figyelt kérdés

[link]


akárhogy kattogok, nem tudom hogy töltsem le eredeti méretben...


2018. szept. 14. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Firefoxnál: jobb klikk egy semleges területen -> Oldal adatainak megjelenítése -> Média és ott kijelölheted az adott oldalon levő összes kép címét - de én is kigyűjtöttem:

[link]

2018. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ezt énis megtaláltam, de sajnos ez nem az eredeti méret. Ez így megvan: [link] de mi ez? :)
2018. szept. 14. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit még nagyob felbontásban:

[link]

"de mi ez? :)"

Gyanítom ez valami látkép a hotelből. ;)


(CTRL+Shift+I-vel megnyitottam a fejlesztő eszköztárat, annak megkerestem a Hálózatok fülét és elkezdtem kinagyítani a képet - ekkor az oldal elkezdte letölteni a kép nagyobb változatát, ami megjelent a letöltött állományok között: [link] )

2018. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nice catch! Pedig webfejlesztő vagyok, de erre sose jöttem volna rá! Egy kis extra: ugye látod azt a számot a kép végén? Növeld meg, írj utána egy számot, így már az eredeti képet is lehet látni :) köszönet.
2018. szept. 15. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!