Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram hozzászólások mi...

Instagram hozzászólások mi alapján jelennek meg?

Figyelt kérdés

Pl rámegyek Messi egyik képére. Alul megjelen 2 hozzászólás kiemelve a 20 ezerből. Egy másik képén van 30K hozzászólás, egy sem jelenik meg, csak ha külön rákoppintok. Utána már a kép alatt is kiemelt kettőt. Általában a legtöbb likeot kapottat, de van, hogy a legujabbat.

Vagy a viccmanian egyetlen fotonal van csak kiemelve hozzászólás a fotó alatt rögtön, a többinél csak ha külön koppintok rá, ahol írja Pl hogy "70 hozzászólás". És nem nyitottam meg korábban azt se, ahol volt kiemeles, most rakták fel.


Ezek mi alapján vannak rendszerezve, hogy legyen-e kiemelt hozzászólás és melyik legyen az? Semmi logikát nem látok benne.



2018. szept. 15. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg egyes posztoknál változik. Öt percenként raneztem, megnyitottam a kommenteket és csomószor változott a 2 kiemelt.
2018. szept. 15. 20:06
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan is van, hogy nem jelenik meg 2 kiemelt kommentár, hiába van 100 és hiába nyitom meg.
2018. szept. 15. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!