Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fogja látni Facebookon a...

Fogja látni Facebookon a Mesengeren küldött üzenetem?

Figyelt kérdés

Írtam valakinak üzit, én messengert használva küldtem. Az illetű nem használ messengert, csak facebookot pc-n.

Fog neki jelezni a rendszer, hogy üzenete érkezett?



2018. szept. 22. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Most tényleg feltetted ezt a kérdést?
2018. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt előbb? A Facebook. Mivel rendelkezett a Facebook mindig is? Privát üzenetküldési lehetőséggel. Mi is az android? Egy telefonokra szánt, linux-kernelen alapuló operációs rendszer. Mi divat az androidon? Mindenre appot írni. A Facebook app létezik is, de abból nem lehet üzenetet küldeni. Ki is a Messenger app gyártója? Facebook, szóval mire való a Messenger? Üzenetküldésre. A használt eszköz mindegy, üzenetet küld, csak épp appon keresztül.
2018. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Félreérthető voltam (habár köszi a válaszokat:)

Fáradt vagyok, a lényeg maradt ki. Az illető nem ismerősöm, és saját tapasztalataim alapján az ismeretlenektől jött üzeneteket elég random kezeli a face.

Van, amikor feldobja egyből az engedélykérést, de van, hogy bedobja az egyéb üzenetek közé, és csak hónapok múlva veszem észre.

2018. szept. 22. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg, ha olyasvalakinek írsz, aki ismerhet téged, vagy van több közös ismerősöd is vele, kapni fog azonnal egy értesítést, hogy fel akarod vele venni a kapcsolatot. De ha nem is kap, akkor is látja, hogy kvázi nem üzent neki senki (nem ugrott fel chatablak), mégis van olvasatlan üzenete, és ha veszi a fáradtságot, kinyitja és belemegy az Engedélykérésekbe... Egyébként tapasztalatból, az emberek 95%-át nem érdekli ez, vagy egyszerűen nem is nézi...
2018. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!