Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet titkosítani a...

Hogy lehet titkosítani a kapcsolatot hogy ne korlátozza a p2p kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
UPC netem van
2010. jún. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] de én még nem próbáltam...
2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de ez pénzes ugy nem lehetne megoldani hogy valami ingyenes programmal vagy beállitással lehessen ezt megcsinálni?
2010. jún. 22. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
már nem korlátozza,előtte se volt olyan gáz,csak egy minimálisan korlátozott,de azt is max csúcsidőben (20tól-22ig), mielőtt lehurrogna valami okoskodó marha: UPC szerelő haver mondta
2010. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak valamelyik hozzá nem értő állat kitalálta hogy az UPC nete miatt nem tudja letölteni a filmet amin mellesleg 0 seeder volt,és elkezdte reklámozni
2010. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és akkor az hogy van hogy 30 mb-os netem men csak max 250kb/s es en jön a film és legalább 100-an seedelik és semi lacher?
2010. jún. 22. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A upc valóban korlátoz, hemzseg a net az ilyen cikkektől...
2010. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó én inkább az upc-s havernak hiszek ha nem gond,mint pár hozzá nem értőnek akik itt ott fórumokon kommentelnek, mellesleg nekem is UPC-m van,és nem tapasztaltam még ilyent,tudom mennyi seeder van,megnézem az adott torrenten a kapcsolatokat,és nagyjából vágom mekkora sebességet is kell várjak.
2010. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!