Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Pesten hallottam...

Mi történt a Pesten hallottam csoporttal? Vagy engem tiltottak ki?

Figyelt kérdés
Havonta 2x átfutottam a posztokat, lájkolgattam a kommenteket, ritkán hozzászóltam a dolgokhoz. Semmi rasszista, antiszemita dolgot nem írtam, inkább meme gyűjteményemből válogattam 😊 na de egyszer kiraktak, addig sosem szóltam hozzá semmihez, gondolom rossz kommentet tetszikeltem és kirakott az admin. Akkor a csoportra keresve, mint csoport láttam a PH-t, tehát tudtam csatlakozási kérelmet stb.-t,így visszavett valamelyik admin. Most nézem, és a PH mint "helyi szolgáltatás" jelenik meg, lájkolni lehet az oldalt és annyi. Külső bejegyzéseket sem látom. Vajon van végleg kitiltás vagy mi???? Ötlet? Egész jókat nevettem némely bejegyzésen pedig.

2018. szept. 28. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg van még a PH :)
2018. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véglegesen kitiltottak valószínűleg.
2018. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi alapján? Felhasználói fiók alapján?
2018. szept. 28. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy igaz minden amit írsz, akkor inkább örülj, hogy nem vagy egy ilyen ótvar csoport tagja. :)
2018. szept. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de néha voltak tök poénos bejegyzések 😂hátevvan
2018. szept. 29. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nálam is előfordult, hogy néhány napig nem találtam. Aztán egyszer csak meglett.
2018. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne bánd egy percig se, hogy nem vagy benne. Szánalmas csoport. 🙃
2018. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes admin egy álértelmiségi, sznob barom, aki olyan magaslatokban érzi magát a szivárvány színű álomvilágában mintha ő lenne a megváltás, a magasabb értelmi létével. Fogadni is merek az összes, balos, libsi, fotelaktivista/aktivista, elfogadást okádó szenny.
2019. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!