Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az istennyila az, hogy...

Mi az istennyila az, hogy lejárt a munkamenet a facebookon, jelenkezzek be újra?

Figyelt kérdés
Ki találjanki helyettem, hogy mennyi idő az, amíg bejelentkezve maradhatok? Hogy lehetne ez úgy, mint évekkel ezelőtt volt, hogy okostelón is, asztali gépen is mindig csak rajta voltam, sosem léptetett ki be és nem kért jelszót csak legelőször, ezt szeretném megint.

2018. szept. 28. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
1 fiókkal vagy csak belépve?
2018. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2018. szept. 28. 21:03
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

[link]


"Ez a kijavítás okozta, hogy rengeteg, nagyjából 90 millió felhasználót pénteken kijelentkeztetett a Facebook. Magyarországon az ebbe a körbe esők készülékén az a felirat jelent meg, hogy "a munkamenet ideje lejárt". Ezeknek a felhasználóknak újra be kellett jelentkezniük. "

2018. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem kb minden fiók váltásnál feldobja
2018. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagy adatlopás történt ismét a Facebook-nál és észrevették.Emiatt biztonsági okokból kiléptettek akit csak tudtak,hogy ismét mindenki azonosítva önmagát belépjen.

Nálam is ez van.

2018. szept. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!