Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez valami új hack vagy vírus...

Ez valami új hack vagy vírus Facebookra?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy van egy alkalmazás/app a facebook profilomnál, amit én soha nem telepítettem, azt sem tudom mi ez, hanem magától telepítődött szerintem.


"www video upload resumable"


Ez a neve. Beállítások -> profil -> alkalmazások, és az "aktív"nál ott volt magától. Letöröltem és jelentettem az alkalmazást, 5 perc múlva odanéztem megint az aktív alkalmazásaim közé és MEGINT ott volt újra magától o.O


Tudja valaki hogy ez micsoda? Ma volt a hírekben hogy valami amerikai hacker 50 millió embernek fért hozzá az adatához/törte fel, ez ugye nem ahhoz hasonló program? Mert továbbra sem tudom hogy mi ez, sose láttam, van reklámblokkolóm, nem látogatok idegen oldalakat, nem nyomogatok rá minden linkre, nem töltök le semmit, tehát főleg facebookon keresztül kizárt, hogy saját hibámból bármilyen vírust benyeltem volna. Kijelentkeztem azért mindenhonnan és változtattam egy jelszót, de attól még érdekelne...


De mégse tudom hogy mi ez, valaki?


Valaki akinek az alkalmazásai között szintén ott van a beállításoknál a facebook profilján??? o.O


2018. szept. 29. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam nincs.
2018. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki tudja.
2018. okt. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!