Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyat csinálni hogy...

Lehet olyat csinálni hogy letiltok egy email címet hogy ne tudjon nekem írni?

Figyelt kérdés

Van egy cím akitől nem szeretnék többet emailt kapni, van olyan opció hogy letiltom teljesen hogy ne tudjon írni nekem?(gmail)

Ha rámegyek hogy xy letiltása az emailnél akkor csak annyit ir ki hogy mostantól a tőle kapott üzenetek spamként lesznek kezelve.



2018. okt. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Megtudtad az exnek az emailcimét, és azt akarod blokkolni a fazon emailjén?:D Szerintem dőre dolog, mert van postagalamb, telefon, skype, és még több ezer lehetőség:D
2018. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ez jutott eszedbe először:D Csak annyiról van szó hogy már több mint zavaró egy személy, de az email címem nem akarom lecserélni amit évek óta használok.
2018. okt. 3. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
2 Jajj, ez a mellébeszélés:DD Figyelj, hiába akarsz stiklizni, nagyobb bajba sodrod magad ezzel, mint ha nyugton maradnál, mert ha kiderül (és mindig kiderül) akkor égni fogsz, nem csak kínos lesz, hanem még ki is derül a stikliden kívül, hogy egy alja emberke vagy. Kell ez neked?:D
2018. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak spambe tudod rakni, onnan meg majd olvasatlanul törlöd és kész
2018. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emailcímet gyártani, nem ügy:)
2018. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor továbbra is írni fog, mert azt hiszi hogy elolvasom csak nem válaszolok. Durva hogy erre nincsen normális megoldás.
2018. okt. 3. 12:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akartam volna email címet váltani ez van megadva sok helyen, de ha nincs más megoldás az lesz.

Köszi a válaszokat!

2018. okt. 3. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Beállítaz rá egy szűrőt és hogy az arról a címről érkező leveleket helyből törölje.
2018. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha létezik az emailcímed mindenképp tud neked emailt írni.


Megoldás1:

a, Készítesz egy szűrőt ami a levelét azonnal törli, még a spam mappában sem fogod látni.

b, Készítesz egy előre megírt választ amiben közlöd a helyzetet és a levél azonnali törlését. A szűrő auto elküldi, neked nem kell vele utána foglalkoznod. Az előre megírt választ a beállításokban engedélyezni kell.

c, Az előre megírt válasz lehet egy fake "Delivery Status Notification (Failure)". Talán megtévesztheted. A feladó email cím nem mailer-daemon lesz, hanem a te címed. Ezt nem lehet hamisítani.


Megoldás2:

Törlöd a gmail accountod. Nem csak a gmailod veszik el, hanem minden google accountodhoz kapcsolódó dolog, pl google drive. A törlés után valódi "Delivery Status Notification (Failure)" üzenetet fog kapni. Nagyon kicsi eséllyel visszaállítható a címed, ha telefonszám is meg van adva több az esélyed.

2018. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!