Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az utorrent-ről miért tölt le...

Az utorrent-ről miért tölt le nagyon lassan?

Figyelt kérdés

A legutóbbi használatkor 13 mb/s-al töltött mostmeg max 80 kb/s-al.

Nem változott semmi azóta, ami jobban leterhelné a netet.



2018. okt. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tekintve hogy a neted letoltesi sebessege a multkor jo volt igy azt mondanam hogy az adott torrentet kevesen toltottek vissza (seedeltek vissza)
2018. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is.

Na mindegy már csak 1 napot kell várni mire lejön ami kell xdd

2018. okt. 5. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy időszak függő, pont a kapcsolódástól függően. Sokszor éjjel elkezd száguldani hirtelen. Valakik a tengerentúlon bekapcsolták a gépüket... Állítsd be, hogy letöltés után kapcsolja i a gépet, és hagyd éjszakára. Persze ez sem 100%...
2018. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A múltkor is írtam, egy hasonló kérdéshez (nem tudom te voltál e az is): lehetőség szerint, ne használj uTorrent klienst, vannak ennél sokkal megbízhatóbbak is! Vagy, ha mégis ragaszkodsz az uTorrenthez, akkor viszont a legújabb verziókat kerüld lehetőleg, mert kakik. Max 3.4.9 verzióig ajánlom, vagy ami még jobb, a 3.3.1-es, vagy 3.1.3-as verziók ('mezei' torrentezéshez tökéletesek).
2018. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!