Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube automatikus lejátszá...

Odavid08 kérdése:

A Youtube automatikus lejátszás módban szünetel egy idő után és leállítja a videókat/zenét és kiírja, hogy a "Lejátszás szünetel. Folytatja? ", majd ha igenre -nyomok folytatja. Hogy tudom ezt kiiktatni? Kicsit bosszantó.

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezt sehogyan. Újabban a Google próbál nyitni azok felé, akik túlzottan sok időt töltenek a Youtube-on, aminek része pl ez a lehetőség. A másik, hogy statisztikákat is láthatsz a Youtube-on videónézéssel töltött időről, illetve limitet is állíthatsz be stb. Kár, ezt pl nem lehet sehogy kinyomni, bár kinek mi. Nálam eleve nem megy az automatikus lejátszás, nem használom.
2018. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
Nagyon idegesítő, ráadásul én lejátszási listán hallgatnám a zenéket, még csak nem is az automatikus módban.... sajnos nem jöttem rá a kikapcsolására, egyre inkább gondolom, hogy tényleg nem lehet :/
2018. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szájmon89 válasza:
78%

Hellosztok

Nekem is ez a gondom most hétvégén jött elő nekem is halgatok automata lejátszásba videóklippeket és nekem is azt írja kicsit idegesítő"Lejátszás szünetel. Folytatja?

2018. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
41%

Ez a Youtube működésének egyik alapelve. Azaz a Youtube egy VIDEÓ néző oldal és elsődleges célja, hogy az oldalt NÉZZÉK. A hirdetők, akikből a youtube él, azok követelik, hogy a megjelent hirdetéseiket is NÉZZE valaki és ne csak felbukkanjon valami elrejtett böngészőablakban, amit senki sem lát.

A Youtube például tiltja minden más alkalmazásnak, hogy csak audiót játszon le a youtube forrásból, méghozzá a hirdetők miatt.


Például te mint játékfejlesztő hirdetsz a youtube-al és fizetsz egy rakás lóvét a cégnak a megnézett hirdetések után, de ha kiderül, hogy ennek a felét úgy fizetted ki, hogy a felét egy ember sem nézte meg, legfeljebb részben meghallgatta, akkor az első dolgod az lenne, hogy anyázni kezdesz a Youtube-al hogy te nem akarod kifizetni a hirdetést, mert nem háttér rádióhirdetést kértél elsősorban.


Így a jövőben is várhatóak lesznek korlátozások és biztosítékok arra a Youtube részéről, hogy a hirdetők felé bizonyítani tudja, hogy a honlapot valóban nézik az emberek.

2018. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
38%

Ez nagyon helytelen, a reklámokkal értékes perceket lopnak el az életünkből, amire nem kaptak engedélyt.

A hirdetőknek valójában azoknak kéne fizetni akik nézik a reklámokat.

2018. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
2018. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
25%
Ha nem lennének reklámok, akkor nagyon sok minden nem létezne. Közéjük tartozik a youtube is, úgyhogy inkább örülj neki, hogy lopkodják az értékes perceidet...
2019. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem tudják lopkodni az értékes perceimet :D PC-n az Ublock Origin nevű bővítmény remekül kilő mindent, még a videón belüli hirdetéseket is. Igaz, telefonon nincs választásom sajnos...
2019. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Nagyon egyszerű a megoldás. Csak egy "YouTube NonStop" bővítményt kell letöltenetek és tádáá ! ;) Kellemes youtubozást !
2019. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Koszorús András válasza:
100%

Ha ez a =

YouTube NonStop

működik, nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad !!!!

2019. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!