Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook korlátozott 7...

A Facebook korlátozott 7 napra, mert elvileg rasszista volt, amit írtam. Mit tudok tenni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Beleírtam egy hozzászólásba azt, hogy cigány kb. 3x, de nem rosszból. Én is az vagyok, védeni akartam őket igazából. A lényeg az, hogy a Facebook jól kiszúrt velem, 7 napra korlátozott, se hozzászólás, se üzenet, de ezek nem is fontosak, a csoportomat és az oldalamat nem tudom kezelni így, ami viszont nagyon fontos lenne, mert naponta többször is kellene posztolnom. Nem értem, hogy ilyenkor a csoportot és az oldalt miért nem hagyják békén. Mit tudok tenni? Beküldtem vizsgálatra, újra úgy gondolták, hogy az a hozzászólás nem felel meg nekik. Új admint sem tudok így felvenni. Közben írnak, nem tudok visszaírni. Ez a munkám nagy része, ebből élek. Mit tudok tenni?

2018. okt. 13. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Elmész dolgozni
2018. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt csinálom. Attól, mert hogy a neten csinálom, még munka...
2018. okt. 13. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook az utóbbi időben sokat cenzúráz.
2018. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni, hogy a fontos munkádat nem egy olyan felületen végzed, amit a tulajdonosa csak szívességből megengedi, hogy használj de tőle függ, hogy kinek mikor és milyen feltételekkel engedi ezt meg. Esetedben pl. egy saját oldalon; és a FB-n csak az arra mutaó linket posztolod.
2018. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából gondoltam már olyanokra, hogy addig új Facebook oldalt csinálok, de most már kibírom azt az 5 napot még, mert nem akarom, hogy újat kezdjenek követni, miközben már csak 5 napot kellene kibírni és minden a régi. Van weboldalam is, a lényeg azon van. A Facebook csoportot megoldottam nagy nehezen, barátnőmet moderátorrá tettem, azzal meg fel tudtam venni az ideiglenes Facebook profilomat, amelyet szintén moderátorrá tettem, így az megoldva. Szerencsére azt engedte, hogy valakit moderátorrá tegyek a csoportban. A Facebook oldal azért fontos, mert naponta rengeteget posztoltam a munkám eredményeiről és most inaktívnak tűnik, így olyan, mintha már nem is lenne olyan jó, mert nincsenek posztolva a jó eredmények. Mellesleg az emberek 90%-a nem e-mailben, hanem ott írt. Egyelőre azt úgy oldottam meg, hogy mint látogató, írtam egy bejegyzést a másik fiókkal, hogy mi a helyzet, így jobb oldalt ott van. A legfrissebb poszt alá is írtam hozzászólásban. Ezt leírtam a csoportban is. Ha pedig írnak az oldalnak, akkor azt szerencsére így is látom, így fel tudom venni velük a kapcsolatot a másik profillal.


Szóval jó lesz ez így 5 napig, bár érezhetően van némi visszaesés...

2018. okt. 15. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!