Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csináljak anyának faceboo...

Hogy csináljak anyának facebookot?

Figyelt kérdés
Csináltam anyunak egy facebook egy fiókot. Ugyan az a név (mert mindekttőnknek az a neve) ugyan az a email (mert azt nem tudok csinálni), más jelszó, más születési dátum. Megkaptam emailes biztonsági kódot is. Mégis mikor bejelentkeztem az ÉN profilomra dobott ki! Kiléptem, beléptem anyu jelszavával, ezt nem engedte. A saját jelszóm az helyesnek bizonyult.

2018. okt. 13. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
1. Ímélcímet feleannyi idő alatt tudsz csinálni mint FB-t. Egy ímélcímmel meg nem is lehet két fiókod, szerintem, azért a tiédbe lép be...
2018. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez igy van, lehet a te neved, de nem lehet a te email cimed, jelszavad, sőt a te mobilszámod se.

És ha ujra megpróbálod, akkor vagy másik böngészőn kezdd el a regizést vagy ha azon böngészőn akarod, amin a te Facebook fiokod is üzemel, akkor először abból lépjél ki, mert megint nem fog sikerülni

2018. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!