Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Gmail-t visszaáll...

Hogy lehet a Gmail-t visszaállítani a régi, megszokott verzióra? Utálom ezt az új dizáááányos, űber lassú verziót.

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 10:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha a hosszú üzemidejű, kis fogyasztású procija van (órajelből gyanús), akkor az ilyen lassú.
2018. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes... ez egy AMD procis öt éves laptop, nem lassú.
2018. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk, hogy mit is jelent számomra jelenleg a lassú kifejezés. Azelőtt, ha ráböktem a gmail-ra, pikk-pakk megjelent a honlap. Ha most rábökök, megjelenik egy betöltő animáció, amire várni kell. Nem sokat, de bizony várni kell. Mintha egy aplikációt indítanék el. A honlap gondolkozik, tölt, tölt, tölt, majd végre előhozza a leveleimet. Azelőtt a gmail letisztult, gyors volt. Most meg várni kell, hogy betöltse ezt a túlcsicsázott, dizánjos felületet, amire semmi szükség. + azóta kétszer eljátszotta velem, hogy bejelöltem néhány mail-t, a kukába tettem őket. Következő alkalommal ugyanezek a levelek ott figyeltek rám a beérkező leveleknél... kezdem egyre jobban azt érezni, hogy visszatérek a freemail-hez, ennél még ez is gyorsabb....
2018. nov. 7. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!