Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan jelentkezzek be Instagr...

Hogyan jelentkezzek be Instagramra, ha bejelentkezéskor azt írja ki az email címemre, hogy nem létezik, ha a jelszómat akarom resetelni az email címemmel, akkor is ugyanezt írja ki, új fiók létrehozásánál azonban meg már létezik?

Figyelt kérdés
Most először csinálok fiókot, azt hiszem, talán 2 fiókot hoztam létre, a másikat a telefonszámommal, azzal be tudtam lépni, de az email címemet és felhasználónevemet nem tudtam hozzáasni, mert azt írta ki mindkettőre, hogy már foglaltak.

2018. okt. 18. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak, hátha tudnak segíteni.
2018. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam a support@instagram.com-nak, és visszakaptam egy automatikus üzenetet, hogy ezt már nem támogatják, és belinkelték ezt [link] az oldalt.

Itt nem találtam meg a konkrét problémát, ezért azt az opciót választottam ki, hogy valaki ellopta az email címemet, de a beküldés után megint csak azt írta ki, hogy nincs regisztrált Instagram fiók ilyen emailel. Azonban mégis kaptam egy emailt, amelyben leírták, hogy ha küldök egy választ az emailükre, akkor eltávolítják az emailemhez tartozó fiókot. Természetesen küldtem is egy emailt válaszul, abba pedig leírtam az egész problémát, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. Remélem valaki tud segíteni. :(

2018. okt. 20. 09:34
 3/5 anonim válasza:
Mi volt a probléma végül?
2021. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 év után még mindig fennáll a probléma, azóta sem lett megoldva.
2021. júl. 10. 11:25
 5/5 anonim válasza:

Nálam is ugyanez van.

Egyszerűen másik emaillel kellett.

Hiába volt a facebook is azon az emailen és akkor face belépés akkor sem jó.

Érdekes anomália ez.

2021. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!