Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet vásárolni a Deep Webről?

Lehet vásárolni a Deep Webről?

Figyelt kérdés
Vagy elbukom a pénzem?

2018. okt. 18. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de simán benne van a pakliban, hogy átvernek.

Mit szeretnél vásárolni?

2018. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
telefont
2018. okt. 18. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze atverhetnek, ha pedig eljut a termek a feladasig, akkor is at kell jutnia a vamon.


Attol fuggoen milyen erteku es honnan jon, kaphat vamot, vamkezelesi koltseget, afat.

2018. okt. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, mi okod nyilvánvalóan lopott telefont venni? Értem én, hogy olcsó, de rá lehet találni, minimum orgazda leszel, hiányzik neked nagyon az ilyesmi? Ennyi erővel tök legálisan forgathatod az árut általad jól ismert témákban, megbízható oldalak megbízható usereivel és az ismerőseiddel, míg ingyenes nem lesz a kiszemelted, mert fedi a haszon.
2018. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből a lopottra gondolni.
2018. okt. 19. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg semmi közöd hozzá, nem arra voltam kíváncsi, hogy szerinted mi lopott és mi nem.
2018. okt. 19. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, majd kapsz egy betárcsázós bombát. xD
2019. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!