Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a steam letöltésem?

Miért lassú a steam letöltésem?

Figyelt kérdés
A steam letöltésem 1,2MB/s egy 3G-s játékot is 2 óráig tölt le. Korábban gyorsabban szedte le a játékokat. ethernet kapcsolatra azt írja hogy 10MB Nem tudom valahogy növelni a steam letöltési sebességet? A netünk nem változott az utóbbi időben és ezért nem értem miért lassult be ennyire.

2018. okt. 23. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az 1.25 MB/s (megabájt/sec.) az stimmel a 10 Mbps -hez (megabit/sec.). Egyes játékokat a tömörítés miatt gyorsabban telepít a steam. A 10 Mbps egy tipikus csomagméret az internetszolgáltatóknál, nekem az a gyanúm, hogy a te esetedben is ilyen csomag van. Menj el a szolgáltatóhoz, és növelj csomagméretet, máshogy nagyon nem lesz gyorsabb. Ha korábban lényegesen gyorsabb volt, akkor hívd ki a szolgáltatód embereit, ingyen leellenőrzik/megszerelik ha találnak valami hibát.
2018. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!