Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami jó tárhely szolgált...

Van valami jó tárhely szolgáltató weboldalnak, ahol van egészen kicsi tárhely csomag is olcsón? Szöveges kicsi weboldalamnak pár megabályt is elég lenne, pl.50 vagy 100 bőven

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak, mit találtam ingyen:

[link]

de a 0,5 GB-os ajánlatuk sem rossz:

[link]

2018. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2GB tárhely+SSL+PHP config/v. stb. Mo.-i

3600+ÁFA+Domain

mikrovps.hu

2018. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezek közül melyik a legrégebbi? Mert már három szolgáltatót kellett váltanom az utóbbi években, ahol megszűnt amit igénybe vettem
2018. okt. 25. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Én regisztráltam erre a nethely-re, de sehol nem találom, hol tudnám a domain nevemet beállítani. Nem lehet?
2018. okt. 29. 10:07
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval van saját domain nevem, olyant keresek, ahol azt használhatom, azt hittemn ez alap, de nem vagyok benne biztos, mert nem találom a beállítási lehetőséget
2018. okt. 29. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

A domain neved ahol van, ott kell beállítani az NS-t

vagy a rekordokat, hogy hova -mely szerverre, IP-jérére mutasson.


[link]

2018. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ingyenesben a [link] szolgáltatást ajánlom. 1Gb tárterületet, havi 5Gb adatforgalmat ad. Európai szerveren, ezért elég gyors a szolgáltatás.

Ráadásul választható a PHP verzió, és saját domainnel is használható, így kisebb céges oldalakhoz is megfelel, a látogató nem fogja látni, hogy ingyenes tárhelyen fut a honlap.

Egyedüli hátránya, hogy az ingyenes csomagban nincs SSL.

2019. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!