Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is lassú az új Gmail?...

Nektek is lassú az új Gmail? Nem lehetne valahogy visszatenni a normálisra?

Figyelt kérdés
Amióta új lett a Gmail, nagyon lassú lett, hogy lehetne visszarakni az eredetire? utálom ezt az új Gmailt v más levelező rendszert tudtok ajánlani?

2018. okt. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A felső csíkban nézd meg, hogy milyen nézet lehetséges, próbáld meg azt.
2018. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam lassulást. Régebbi gépeken ez van. Nincs lehetőség visszaállni, nincs ilyen lehetőség már.
2018. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Googliz ki pár "Lightweight email client"-t és aztán azt, hogyan állítod mondjuk be Outlookba a gmail fiókód majd azt az elvet alkalmazd a letöltött klienseden.
2018. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy lassú, elsőre be sem enged, csak második próbálkozásra, azóta van ez, mióta megújult.
2018. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó, idegesítő és elkeserítő, hogy ezt nevezik "fejlődés"-nek. Mi abban a fejlődés, hogy romlik a minősége egy szolgáltatásnak?


Több különböző gépen - régebbieken és újakon - és 5 különböző oprendszer (3 különböző Windows és két különböző (de új) Linux) alatt kipróbáltam, de ugyanaz az eredmény mindenhol.


"Csináltam" új gmail címet, ahol egy darab levél nem volt még (hátha, talán, esetleg (bár magam sem gondoltam komolyan) a sok levél miatt töltődik be lassan), de éppoly lomha volt, mint a másik esetén.


És nem, eddig még nem találtam módot rá, hogy visszaálljon a régebbi változatra.


Más szolgáltatóhoz meg körülményes átmenni, mert az összes ismerősnek, cégnek, kollégáknak, stb a jelenlegi címem van meg, ahogy a névjegykártyáimon is az szerepel.


Bizonyára van mód arra, hogy a gmail átirányítson/továbbküldjön leveleket egy másik címre, de ezek után nem tudok már megbízni ebben a szolgáltatásban...


*sszák meg....

2018. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# vagyok, kedves 5#-ös neked is ajánlom az eredeti válaszom.
2018. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!