Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire jó a G2A?

Mennyire jó a G2A?

Figyelt kérdés
Mármint itt nem arra gondolok, hogy mennyire biztonságos, hanem hogy mennyi az esélye annak, hogy egy rossz kódot kapok, vagy egyáltalán nem is kapok semmit.

2018. okt. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oldal jellegéből adódik, hogy van kockázata (szürkepiaci oldal, így engedi hogy lopott kulcsot vagy lopott bankkártya/bankszámla egyenlegét mossák tisztára játékkulcsok eladásával), de ezt ők azzal oldják meg hogy havi/eseti védelmi pénz fizetése esetén ha gond van a kulccsal akkor visszakapod az árát. Ha nem fizeted a védelmet, meg még az áfát is elcsalod hogy minél olcsóbb legyen, abban az esetben a bevont kulcs esetén a játékot is elveszted és a pénzed sem kapod vissza.


Ilyenkor szokták mondani, hogy csak megbízható eladótól kell venni, de ha egy kiadó mégis bevonja az összes kulcsot amit a G2A-ra tettek fel, azon a megbízható eladó sem segít.

Ha annyira olcsón akarsz legálisan játékot venni, akkor inkább várd meg a Steam leárazásokat és akciós heteket. Szerintem.

2018. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt problémám vele, 40+ játékot vettem ott. Mondjuk mióta ráverik az áfát is a vevőkre, eléggé megdrágultak. Kinguint és cdkeys.com-ot ajánlom még figyelmedbe, mint alternatívák.
2018. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!